Dobrze zagospodarowana kuchnia
25.10.2023
Zawsze podczas tworzenia projektu aranżacji mamy jakieś oczekiwania do spełnienia.
Zdarza się tak, że przestrzeń jaką dysponujemy jest niewielka i chcemy wykorzystać ją w maksymalnie najlepszy sposób.
Przykładem takiej sytuacji jest realizacja, którą dziś przedstawiamy.
Niewielkie pomieszczenie ma spełnić rolę funkcjonalnej kuchni. W takich chwilach najlepiej sprawdzają się meble na wymiar.Dobrze przemyślany układ szuflad i szafek oraz zabudowa od podłogi po sufit, daje odpowiednią ilość miejsca do przechowywania.
Duże, czarne uchwyty zapewnią wygodę otwierania i dobrze komponują się z ciemnymi sprzętami, blatem i ścianą. Zabudowa przewiduje miejsce na wszystkie niezbędne urządzenia. Ich rozmieszczenie zostało tak przemyślane, żeby wygospodarować kawałek roboczego blatu.
Na frontach zastosowano odcień dąb New York, a blat to Kronopol Mercurio. Całość dopełnia podświetlenie pod szafką wiszącą.
Tak prezentuje się mała, ale bardzo dobrze zagospodarowana kuchnia.
Po więcej realizacji zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz również nasz blog. Możliwe, że skusisz się na coś z naszej oferty gotowych mebli.
W celu kontaktu kliknij tu.