Realizacje Meble kuchenne i realizacje domowe

Jasna szafa z siedziskiem

Jasna szafa z siedziskiem

10.11.2023

Pomieszczenie w domu znajdujące się bezpośrednio przy drzwiach wyjściowych nazywamy korytarzem, przedpokojem czy też holem.

To czego wymagamy od tej przestrzeni to zapewnienia miejsca na buty, odzież wierzchnią czy torebkę. W celu spełnienie tego wymagania wyposażamy nasze przedpokoje w różnego rodzaju meble.

Jako przykład świetnie spełniającej poniższe funkcje zabudowy, może posłużyć przedstawiona w tym opisie szafa.

 

Mebel posiada szafkę na buty i szafę z wieszakami. Do tego górny pawlacz, w którym można przechowywać rzadziej używane rzeczy. Fronty zostały wykonane z białej, akrylowej płyty w połysku. Popularny rodzaj materiału nadaje się do wnętrz w stylu nowoczesnym czy glamour. Do tego dobrano podłużne, białe uchwyty. Wnękę wizualnie ocieplają płyta w odcieniu Dąb New York oraz tapicerka. Siedzisko zapewnia możliwość wygodnego zakładania i ściągania obuwia, natomiast lustro na plecach dodaję głębi i umożliwia przeglądanie się.

 

Zwróćmy uwagę na funkcjonalność tej szafy. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewnienie miejsca na buty i odzież, możliwość siedzenia oraz przeglądania. Wszystko to wkomponowano w niewielką przestrzeń. Zabudowa jest odpowiedzią na pytanie "Dlaczego warto zdecydować się na meble na indywidualne zamówienie?".

 

Po więcej takich przykładów zapraszamy do zakładki realizację.

Mamy też nadzieję, że odwiedzisz nasz sklep internetowy i bloga.

Chętnie odpowiemy na pytania, które możesz zadawać tutaj.


Udostępnij:

Galeria realizacji